Tarne Baltikumi ja Soome 1-2 tööpäeva jooksul!
Tarne Baltikumi ja Soome 1-2 tööpäeva jooksul!

Brendan The Chilli Mani kulinaarne teekond Itaaliast Kariibideni

Peatselt algava grillihooaja puhul tutvustame nelja uut toodet Suurbritannia maitsemeistrilt Brendan’s.

Brendan Thomas, tuntud ka kui Chilli Man, on purki saanud mitmekülgse valiku kastmeid, mis kõik lähtuvad ühisest põhimõttest – esmalt maitse, siis teravus!

Red Pepper Snapper
Mild Italian Style

Teravusaste: 3/10

Retsepti jaoks on inspiratsiooni ammutatud itaaliapärastest maitsetest. Täpsemalt ühes Ferrara linnas paiknevas restoranis pakutavast lasanjest, mis serveeritakse koos värskelt valmistatud terava kastmega.

Just sellest lasanjega kombineeritud kastmest sai Chilli Man innustust luua Itaalia stiilis terav kaste, mis sobib hästi kasutamiseks erinevate toitude valmistamisel või dipina näiteks juustu kõrvale.

Smoking Gun
Medium Hot Smoky Mexican Style

Teravusaste: 4/10

Seda toodet iseloomustab hästi lause “chili con carne purgis”, kuigi antud kastmes liha ei sisaldu. Suitsune ja maalähedane, iseloomustavad toonid – rosin, šokolaad, vanilje, tubakas.

Sobib hästi hautisesse, marinaadina kasutamiseks, liha kõrvale või lihtsalt dipina lauale.

NW3
Medium Hot Kebab Shop Style

Teravusaste: 6/10

NW3 on keskmise teravusega, kebab shop style kaste, mille nimi pärineb Londoni põhjaosas paiknevast West Hampsteadist – tegu on seal asuva kebab shopi postiindeksiga. Antud toote puhul on tegemist Chilli Mani austusavaldusega oma lemmik kebabikohale.

Sobib hästi näiteks liha või halloumi juustuga, aga ka lihtsalt dipina! Täienda maitset lisades juurde sidrunimahla, peterselli ja oliiviõli.

Scorpion Kiss
Hot Sweet & Herby

Teravusaste: 7/10

Brendan’s valiku teravaim toode. Parajalt vürtsikas, magusamapoolne kaste, mis on maitsestatud kariibipäraste ürtidega. Laimi värskus ja Scorpion tšillide teravus.

Chilli Man soovitab proovida segada jogurtiga, lisades juurde värskeid maitsetaimi ja musta pipart – tulemuseks perfektne kaste kanatiibadele!

Tutvu kogu Brendan’s valikuga ning ära unusta peale toodete maitsmist jätta ka tootearvustusi – selle käigus teenid täiendavaid Scoville punkte, mis annavad järgmisel tellimusel rahalise soodustuse!

Post a Comment